7 лютого Національний університет “Одеська морська академія” відвідали представник компанії Singh Marine Management Ltd. – пан Бінай Кумар та директор DeltaMeco Crewing Services Ltd – пані Донна Вільямс. Зустріч відбулась з метою знайомства з керівництвом університету та обговоренням можливої співпраці.

Представники компанії мали нагоду ознайомитись з історією університету, її сучасною матеріально-технічною базою, новітніми морськими тренажерами. Також, гостям було проведено екскурсію навчальними корпусами НУ “ОМА”. 

Singh Marine Management Ltd – забезпечує моряків різними службами зайнятості на суднах іноземних судновласників та є спеціалізованою компанією Marine Human Resources, що працює в Україні і обслуговує клієнтську базу у всьому світі. SMML спеціалізується на рекрутингу офіцерів торгового флоту для роботи на всіх типах торгового судна в усьому світі.

 DeltaMeco Crewing Services Ltd – забезпечує найпрестижніших операторів суден у всьому світі висококваліфікованими моряками, що постачаються з Північної Європи, Хорватії, Польщі та Філіппін.

 

Img 0108 Min