12 грудня в Національному університеті «Одеська морська академія» відбулась презентація і зустріч з представниками компанії SEMAR Stuff з курсантами університету.

SEMAR STAFF є генеральним представником міжнародної британської компанії VISION SAFETY LLC в області сертифікації та підвищення кваліфікації моряків, а також фахівців на морському транспорті відповідно до Міжнародної системи безпеки (International Safety System) з метою їх подальшого працевлаштування.

Компанія надає першокласні програми навчання на міжнародному морському транспортному ринку. Усі навчальні курси викладаються досвідченими британськими інструкторами, сертифікованими Морським інститутом Великобританії. Послуги компанії представлені в 14 країнах світу (Англія, Кіпр, Мальта, Саудівська Аравія, Іран, Ірак, Лівія, Азербайджан, Туреччина, Грузія та ін.).

Сервіс підвищення кваліфікації надається на регулярній основі таким компаніям, як BRITISH PETROLEUM, SAIPEM, KCADEUTAG, SCHLUMBERGER і іншим транспортним підприємствам і судноплавним компаніям, які є також партнерами компанії з питань працевлаштування.

SEMAR Stuff  надає унікальну можливість пройти британську сертифікацію в Україні з можливістю подальшого успішного працевлаштування в компаніях морської, транспортної, газової, нафтової промисловості.

Курсанти морських навчальних закладів мають нагоду пройти базовий курс і отримати британський сертифікат, створити своє ідеальне резюме, навчитися проходити основні формати відбору в топові компанії, скласти план кар’єрного розвитку за своєю спеціальністю; резюме випускників курсів потрапить в рекрутингову базу партнерів компанії в Абердіні для подальшого працевлаштування.