Н О В И Н И

та

К О Р И С Н І   П О С И Л А Н Н Я

 

 • Шукаєте можливості для фінансування своїх академічних пошуків? Завітайте на Mendeley Funding посилання, де представлено інформацію від майже 5000 організацій, що фінансують наукові дослдіження!
 • Вибір журналу для публікації наукової статті з допомогою Scopus – за наступним посиланням

 • 10 порад про те як писати так, щоб вас цитували – за наступним посиланням

 • Відео-інструкція для науковців на тему: “Як дізнатися свій Індекс Гірша (h-index) у базі Scopus? А якщо в мене поки що 1 стаття в базі?”- за наступним посиланням

 • Стаття на тему “Не все те золото, що блищить: як не стати жертвою “хижих” журналів”  – за наступним посиланням

  (PDF файл статті у перекладі)

 • Національному університету “Одеська морська академія” надано вільний доступ до електронних наукових баз даних Scopus та Web of Science.

        Для отримання вільного доступу  треба авторизуватись з будь-якого комп’ютера який  належить до зовнішньої IP-адреси НУ “ОМА”, а саме з комп’ютерів, які підключено до мережі Інтернет на території університету, за наступними посиланнями:

      –  Web of Science
      –  Scopus

       Після авторизації з IP-адреси НУ “ОМА” можно вільно користуватись наукометричною базою даних Web of Science з інших комп’ютерів та мобільних носіїв протягом 6 місяців.

      Наукометричною базою даних Scopus можливо користуватись лише з IP-адреси НУ “ОМА”.

 

 • Корисна інформація стосовно Web of Science :

    –  Шановні колеги Інформуємо Вас про вебінари що заплановані компанією Clarivate Analytics в К В І Т Н І  2019 року.  Детальну інформацію можно завантажити за наступним П О С И ЛА Н Н Я М

    – Національний університет “Одеська морська академія” отримав вільний доступ до Web of Science а ви соромитеся запитати з чого почати? – все це в минулому – 13 хвилинне відео, що робити:

       Відео “Пошук та аналіз літератури у Web of Science”

    –  Дані сайти пропонують вебінари про методи використання Web of Science – П О С И Л А Н Н Я

 

 • Корисна інформація стосовно Scopus :

         Щоб визначити, які імена авторів повинні бути згруповані по одному номеру ідентифікатора, ідентифікатор автора Scopus використовує алгоритм, який зіставляє імена авторів на основі їх  приналежності, адреси, предметної області,  назви джерела,  дат публікації, цитування та співавторів.  Документи з недостатнім обсягом даних можуть не збігатися, це може привести до більш ніж запису в списку результатів для одного учасника. За замовчуванням в результатах  пошуку відображаються тільки сторінки відомостей, відповідні більш ніж одному документу в  Scopus. 

    –  Scopus ІНСТРУКЦІЯ

    –  Детальніше про ідентифікатор автора Scopus  читати   ТУТ

   –  Працюєте зі Scopus Elsevier і хочете укладати списки літератури безпосередньо у своєму браузері? Пам’ятайте про наш чудовий інструмент #QuikBib! Обираємо потрібні записи в результатах пошуку, натискаємо пункт підменю Create bibliography (там де …), потрапляємо у вкладку Bibliography: QuikBib, де встановлюємо потрібний формат та стиль і натискаємо кнопку Create bibliography. Отриманий перелік Ви зможете легко роздрукувати, зберегти, чи відправити на е-мейл. (Інформація взята з сайту Elsevier Ukraine)