КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ



  •  Довідкова інформація щодо Національного університету «Одеська морська академія» –  ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ

        Для отримання вільного доступу  треба авторизуватись з будь-якого комп’ютера який  належить до зовнішньої IP-адреси НУ «ОМА», а саме з комп’ютерів, які підключено до мережі Інтернет на території університету.

       Після авторизації з IP-адреси НУ «ОМА» можно вільно користуватись наукометричною базою даних Web of Science з інших комп’ютерів та мобільних носіїв протягом 6 місяців. За 6 місяців потрібно знов авторизуватись з IP адреси НУ «ОМА».

      Наукометричною базою даних Scopus можливо користуватись лише з IP-адреси НУ «ОМА».

 

  • Корисна інформація стосовно Web of Science :

      –  Шановні колеги Інформуємо Вас про вебінари що заплановані компанією Clarivate Analytics в К В І Т Н І  2019 року.  Детальну інформацію можно завантажити за наступним П О С И ЛА Н Н Я М

      – Національний університет «Одеська морська академія» отримав вільний доступ до Web of Science а ви соромитеся запитати з чого почати? – все це в минулому – 13 хвилинне відео, що робити:

         Відео “Пошук та аналіз літератури у Web of Science”

      –  Дані сайти пропонують вебінари про методи використання Web of Science – П О С И Л А Н Н Я

 

  • Корисна інформація стосовно Scopus :

         Щоб визначити, які імена авторів повинні бути згруповані по одному номеру ідентифікатора, ідентифікатор автора Scopus використовує алгоритм, який зіставляє імена авторів на основі їх  приналежності, адреси, предметної області,  назви джерела,  дат публікації, цитування та співавторів.  Документи з недостатнім обсягом даних можуть не збігатися, це може привести до більш ніж запису в списку результатів для одного учасника. За замовчуванням в результатах  пошуку відображаються тільки сторінки відомостей, відповідні більш ніж одному документу в  Scopus. 

    –  Scopus ІНСТРУКЦІЯ

    –  Детальніше про ідентифікатор автора Scopus  читати

   –  Працюєте зі Scopus Elsevier і хочете укладати списки літератури безпосередньо у своєму браузері? Пам’ятайте про наш чудовий інструмент #QuikBib! Обираємо потрібні записи в результатах пошуку, натискаємо пункт підменю Create bibliography (там де …), потрапляємо у вкладку Bibliography: QuikBib, де встановлюємо потрібний формат та стиль і натискаємо кнопку Create bibliography. Отриманий перелік Ви зможете легко роздрукувати, зберегти, чи відправити на е-мейл. (Інформація взята з сайту Elsevier Ukraine)

 

  • НАУКОВІ ФАХОВІ ВИДАННЯ

    РЕЄСТР фахових видань України

  • Н О В И Н И:

  •  Міністерство освіти і науки України та Google Україна проведуть онлайн-семінар для науковців, на якому розкажуть про застосування інструментів Google у сфері наукових досліджень та публікацій. Йдеться про Google Академія, Google Public Data, Google Cloud Platform тощо.
    «Компетентне застосування нашими науковцями у своїй дослідницькій діяльності сучасних діджитал-інструментів відкриває для них нові, ширші можливості. Впевнений, що наша ініціатива буде позитивно сприйнята науковою спільнотою», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький.

    Навчання відбудеться 19 листопада, початок о 14:00.
    Для підтвердження участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/5WkhvvekoMyqSwat6 [1].

    Під час онлайн-семінару розглядатимуться такі питання: роль цифрових сервісів у розвитку науки;
    прикладне використання системи Google Академія; можливості розширеного пошуку Google та Google Alerts; робота з масивами даних – Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform.

  • 13 листопада 2020 року відбувся вебінар на тему: «Запобігання плагіату в студентській і науковій роботі, практичні приклади та поради», який проводило керівництво Товариства з обмеженою відповідальністю «Плагіат», де висвітлювались наступні питання:

    1. Що не потрібно вважати за плагіат.
    2. Плагіат чи технічна помилка?
    3. Які засоби використовуються при написанні з метою обійти антиплагіатну систему.
    4. «Млини» дисертацій – загроза національній безпеці.
    5. Нормативно-правова база та офіційні рекомендації для запобігання академічному плагіату:

              6.1. Порушення законодавства. причини.

              6.2. Законодавча база проведення антиплагіатних перевірок в ЗВО, а також офіційні рекомендації.

             6.3. Порушенням академічної доброчесності вважається.

             6.4. Види відповідальності за порушення академічної доброчесності здобувачами.

    1. Система StrikePlagiarism.  
    2. Правила Інтерпратації Звіту подібності. Аналіз Звіту подібності.

    Для бажаючих подивитись вебінар у записі треба перейти за наступним посиланням https://www.youtube.com/watch?v=-7gaDKF-E2g .

     

    Необхідність антиплагіатної програми задля запобігання копіювання з Інтернету та баз даних.