Центр післядипломної освіти спеціалістів транспортної інфраструктури


Підвищення кваліфікації керівників підприємств згідно змін до кваліфікаційних вимог до начальника (директора) морського порту і президента (директора) судноплавної компанії (наказ Міністерства інфраструктури України від 20.08.2015, №328; наказ Міністерства соціальної політики України від 22.09.2015,  №951).

Підвищення кваліфікації керівників підприємств протягом першого року роботи на посаді керівника чи зарахування до посадового резерву та потім не раніше одного року на 5 років (постанова Кабінету Міністрів України від 08.02.1997, №167).

Підвищення кваліфікації спеціалістів з питань експлуатаційної діяльності, стратегічного розвитку, економіки, фінансів бухгалтерському обліку, логістики, кадрового та юридичного забезпечення, морської безпеки, охорони підприємств, праці та заробітної плати, гідротехнічних споруд, охорони довкілля.

Побудова систем менеджменту якості за стандартом ISO 9001:2015, екології за стандартом ISO 14001, гігієни і безпеки праці за стандартом OНSAS 18001.

Фрахтові брокери.

Організація охорони праці .

Організація безпеки руху автотранспорту.

Посадови особи портових засобів, відповідальні за охорону.

Підготовка осіб, які беруть участь у перевіренні відповідності вимогам МКУБ, «призначених осіб» системи управління безпекою (СУБ).

Підготовка осіб, яки залучаються до внутрішніх перевірок системи управління безпекою (СУБ) (аудитів внутрішніх перевірок СУБ).

Техніка інструктажу, методи і практика підготовки та оцінки компетентності: модельні курси IMO 06.09, 03.12.

Лідерство і робота в команді відповідно до вимог кодексу ПДНВ.

Навчання та оцінка на борту судна відповідно до вимог Кодексу ПДНВ.

Навчання в області інформаційних автоматизованих систем, програмного забезпечення комп’ютерної техніки.

Підготовка командного складу суден і суперінтендантів для роботи з програмами сімейства AMOS.