Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 579-Е від 16 березня 2021 року з 01 по 03 квітня 2021 року включно в Національному університеті «Одеська морська академія» проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Автоматизоване управління судновими енергетичними установками» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (ID в ЄДЕБО 18013, ID процедури 3423, справа 557/АС-21).

Експертиза проводитиметься експертною групою у складі:

Пономарьова Олена Анатоліївна, к.т.н. (Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури) – керівник експертної групи;

Васілевський Олександр Миколайович, д.т.н. (Винницький національний технічний університет);

Снагощенко Діана Михайлівна (Криворізький національний університет, здобувач вищої освіти.

Відомості про самооцінювання ОПП:

Наказ Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Про призначення експертної групи» № 579-Е від 16 березня 2021 року