Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 406-Е від 26 лютого 2021 року з 16 по 18 березня 2021 року в Національному університеті “Одеська морська академія” проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми “Право” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (ID в ЄДЕБО 7376; процедура 2003).

Експертиза проводитиметься експертною групою у складі: керівник ЕГ – Єрмоленко Дмитро Олександрович, д.ю.н., Запорізький національний університет; Запара Світлана Іванівна, д.ю.н., Сумський національний аграрний університет; Дідик Валерія Анатоліївна, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, здобувач вищої освіти.

Самоаналіз ЗВОЗАВАНТАЖИТИ

Програма візиту ЕГЗАВАНТАЖИТИ

Наказ Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти “Про призначення експертної групи” № 406-Е від 26 лютого 2021 року