30 вересня, напередодні свята Дня вчителя, на Водній станції Національного університету “Одеська морська академія” були проведені спортивні змагання з нагоди Дня спорту в НУ “ОМА”. Під час заходу відбулось урочисте шикування курсантів для підбиття спортивних підсумків навчального року й нагородження факультетів, які стали переможцями та призерами спартакіади НУ “ОМА” й обласних студентських змагань.

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи НУ “ОМА” Фрасінюк І.І. нагородив кубком і почесною грамотою за I місце судноводійний факультет. ІІ і ІІІ місця відповідно посіли судномеханічний факультет і Інститут військово-морських сил НУ “ОМА”.

Також були проведені змагання з армрестлінгу, гирьового спорту, дартсу й перетягування канату. Змагання пройшли емоційно, азартно й весело з врученням грамот і призів переможцям і призерам.