Vitrila13 жовтня 2017 року у Великій актовій залі Національного університету «Одеська морська академія» відбудеться відкриття Першого Всеукраїнського фестивалю літературно-музичної композиції та поезії “ПІД ВІТРИЛАМИ ПІДНЕСЕНИХ МРІЙ”.

Дорогі друзі!

Наш  Всеукраїнський фестиваль  літературно – музичної композиції та поезії  «Під вітрилами піднесених мрій» проводитися  вперше.

Мета фестивалю: зібрати учасників, які реалізують свій творчий потенціал в жанрах авторської пісні або у співавторстві з композитором та в різноманітних жанрах української поезії, але дуже важливо, щоб учасники фестивалю  в  основному не були  професіоналами, ( а як кажуть: з народу).

Все це спрямовано задля забезпечення творчого розвитку зв’язків між талановитими особистостями, які представляють всі регіони нашої Батьківщини.

Але серед учасників можуть бути як  видатні майстри слова і  музики так і початківці, що тільки випробують свої сили, але  вже проявляють наданий їм божий дар.

Головним завданням проведення цього заходу є просування творчих особистостей, а найважливіше із числа талановитої молоді України.

Організатором  фестивалю є Літературно-музична вітальня Національного університету «Одеська морська академія» за авторською ідеєю її викладача – к.т.н., доцента кафедри «Суднової електромеханіки та електротехніки» Калуєва Анатолія Григоровича.

Керівництво Національного університету «Одеська морська академія», (далі НУ «ОМА») та її Центр культури виражає надію та сподівання, що тепла південноукраїнська осінь, шум чорноморського прибою, гумор нашого рідного міста,  а найголовніше творче  людське спілкування задля зав’язання нових взаємовідносин з представниками із різних куточків нашої рідної України, надовго запам’ятаються всім учасникам фестивалю, що надалі буде визивати щиру посмішку та відверто тепле добре слово про наше місто традиційної морської професії .

Ласкаво просимо до нас!

Творчої всім наснаги та натхнення! Успіхів при проведенні конкурсів, реалізації очікуваних перемог та доброго настрою під час всього  фестивалю!

Терміни  проведення фестивалю  з 13  до 15 жовтня  2017 року.

Для отримання додаткової інформації  звертатися на інформаційнe джерела:

сайт – festival-dream.com.ua та e-mail: festivaldream2017@gmail.com