Dscn02377777777731 жовтня відбувся День відкритих дверей в Національному університеті «Одеська морська академія», де абітурієнти та всі бажаючі мали змогу ознайомитись з можливостями отримання вищої освіти в університеті. Гостей зустріли працівники центру довузівської підготовки та рекламно-інформаційного відділу.

Після отримання інформаційних матеріалів гості відвідали музей університету та були запрошені на зустріч з керівництвом.

На питання абітурієнтів відповідали ректор НУ «ОМА» Міюсов М.В., декани факультетів та представники приймальної комісії НУ «ОМА». Сподіваємося, що ця зустріч була плідною і сьогоднішні абітурієнти стануть курсантами-першокурсниками Національного університету «Одеська морська академія».