FotoЗ 22 по 25 жовтня 2018 р. у м. Маніла (Філіппіни), у готелі «Diamond Hotel Manila» відбулась перша об’єднана конференція Міжнародної асоціації морських лекторів до якої увійшли: 25 конференція міжнародної асоціації морських лекторів, 30 міжнародна конференція морської англійської мови та 14 міжнародна конференція з тренажерів машинного відділення. Організатором конференції виступила Морська академія Азії та Тихого океану (Філіппіни).

Головна тема конференції – «Нова хвиля досконалості у морській освіті та професійній підготовці». Під час конференції обговорювалися наступні питання:

Підтеми конференції міжнародної асоціації морських лекторів:

• Інновації в морській освіті;
  • Соціальне навчання в Мережі;
  • Нові технології в морській освіті;
  • Оцінка морської освіти;
  • Забезпечення якості морської освіти;
  • Міжнародні програми морської освіти.

Підтеми міжнародної конференції морської англійської мови:

• Перехресне програмне забезпечення інтеграції викладання, навчання та оцінювання на морських курсах англійської мови;
  • Мова, зв’язок та морська сфера – загальні теми та проблеми, що збігаються;
  • Міжкультурне спілкування та усвідомлення з різних точок зору;
  • Уніфікація атестатів випускників: компетентність, продуктивність, навчання, навчання та оцінка;
  • Адаптація крос-курсів / кроскурсів, розробка та впровадження викладацької та навчальної діяльності морської англійської мови;
  • Електронне навчання, сумісне навчання, електронна платформа, комп’ютерні тестові ідеї та пропозиції;
  • Тенденції та дослідження; навчальні матеріали та навчальна діяльність;
  • Професійні наслідки професійного морського контексту та способи їхнього спілкування на морі;
  • Навчання тренера – тренера вимог та компетенцій;
  • Міжнародне співробітництво – потреби, можливості та можливості.

80Підтеми міжнародної конференції з тренажерів машинного відділення:

• Тенденції та технології, що використовуються в симуляторах машинного відділення;
  • Суднові автономні системи та майбутнє морських симуляторів;
  • Майбутнє моделювання – віртуальні симулятори машинного відділення.

Програмою конференції була передбачена виставка світових виробників тренажерів машинного відділення та їх поставщиків: KONGSBERG, UNITEST, ARI Simulation, POSEIDO95eN, Velca Equipment & Engineered Products Inc. та інші.

Від Національного університету “Одеська морська академія” у конференції взяли участь проректор з науково педагогічної роботи, професор Захарченко В.М., декан факультету автоматики, доцент Кар’янський С.А., завідувач кафедри англійської мови, доцент Монастирська О.І. та професор кафедри англійської мови Івасюк Н.О.

У конференції взяли участь близько 120 делегатів більш ніж з 20 країн, в тому числі 29 навчальних закладів, та було зроблено понад 64 доповідей та презентацій.

Також в рамках конференції був здійснений візит до Морської академії Азії та Тихого океану.