44838453 952415108291906 9012760060568272896 N24-25 жовтня в Інституті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”
в малій актовій залі відбулась Науково-практична конференція “Воєнно-історична робота у Військово-Морських Силах Збройних Сил України. Проблемні питання та шляхи їх вирішення”.

Мета конференції полягала у обговоренні стану, напрямків, результатів, перспектив та основних проблемних питань воєнно-історичної роботи в інтересах Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а також вироблення пропозиції Командуванню ВМС ЗС України щодо підвищення її ефективності.

Захід розпочався вступним словом заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України з морально-психологічного забезпечення капітана 1 рангу Андрія Урсола, заступника начальника Інституту ВМС Ростислава Шарова, заступника начальника Інституту ВМС з морально-психологічного забезпечення Олександра Веретельникова та ректора Національного університету “Одеська морська академія” Михайла Міюсова.

44849621 952415104958573 4494508500159823872 NДо участі в роботі конференції залучено представників Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Національного університету “Одеська морська академія”, вищих військових навчальних закладів, Військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, наукових установ Міністерства оборони України та Збройних Сил України та закладів вищої освіти та наукових установ інших центральних органів виконавчої влади.

Науково-практична конференція включала роботу по секціям: «Воєнно-історична робота та її аспекти», «Історія війн та військового мистецтва», «Воєнно-історична робота та її аспекти», під час якої учасники виступили зі своїми доповідями.

В рамках заходу, учасники конференції мали нагоду відвідати Військово-історичний музей 59-го Будинку офіцерів, де була проведена екскурсія. Наприкінці зустрічі, відбулось заключне засідання, де були заслухані пропозиції щодо формування рішення конференції та підведені підсумки.