25 січня 2024 року відбулося засідання конференції трудового колективу Національного університету «Одеська морська академія». Конференція заслухала звіт ректора університету Михайла Міюсова про виконання умов контракту з Міністерством освіти та науки України у 2023 році, а також питання виконання колективного договору між адміністрацією університету та профспілковим комітетом. Крім того, були обговорені питання підготовки до святкування 80-річчя університету, що відзначатиметься цього року.

В обговоренні звіту ректора взяли участь голова Профспілки працівників морського транспорту України, заступник голови наглядової ради університету Олег Григорюк, голова профспілковий організації співробітників університету Миколай Козьміних, директор навчально-наукового інституту морського права і менеджменту Наталія Савінова, директор Дунайського інституту НУОМА Валентин Чимшир, директор Фахового коледжу морського транспорту НУОМА Анатолій Опарін.

Конференція прийняла рішення схвалити звіт ректора.

З текстом звіту можна ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.