7 травня в Національному університеті «Одеська морська академія» відбувся концерт з нагоди Дня Перемоги, який підготував Центр культури НУ «ОМА». В такий важливий день слід переосмислити події тих часів, згадати складні сторінки минулого та вшанувати пам’ять кожного, за їх небачену стійкість, мужність та самовідданість, без яких перемога була б неможлива, задля того щоб існувала наша держава і нові покоління її громадян.

Колектив університету завжди пам’ятає про цих людей, пишається ними, віддаючи данину глибокої поваги і вдячності тим, хто боровся за мир і злагоду в домі кожного з нас та пам’ятає про героїчні подвиги українського народу задля щасливого сьогодення. Вітаємо від усієї душі всіх ветеранів та бажаємо їм та їх сім’ям міцного здоров’я та довгих років життя!