116 травня до Національного університету «Одеська морська академія» відбувся візит компанії «Вань Сюе» – найбільшої у КНР мережі закладів зі сприяння здобуття освіти, яка була заснована у 2006 році та є публічним акціонерним товариством. Представники компанії: Liang Weiwei – президент, Chen Long – віце-президент,  Zhu Lihong – директор, Jiang Haoyu – заступник. Метою заходу була зустріч з керівництвом університету, під час якої відбулися переговори про подальші перспективи розвитку співпраці.
Представники компанії мали нагоду ознайомитись з історією університету, її сучасною матеріально-технічною базою та новітніми морськими тренажерами. Також гостям була проведена екскурсія університетом.

Щороку послугами компанії користуються понад 1 млн. студентів і аспірантів Китаю. Наразі компанія є однією з десяти найбільш впливових організацій у галузі вищої освіти в КНР. Загальна сума отриманих прямих закордонних інвестицій (КНР (Леново), США, Сингапур) перевищила 80 млн. дол. США. Компанія має офіси та представництва в усіх провінціях і адміністративних районах КНР – усього понад 300 центрів та понад 2000 офісів. Сьогодні у компанії працює понад 16000 магістрів, 976 кандидатів наук, 197 докторів наук, 535 професорів, 2000 редакторів, 4000 адміністративного персоналу.