5 березня 2018 року на базі факультету морського права та менеджменту Національного університету “Одеська морська академія” починають працювати курси з підготовки  до  єдиного фахового випробування для вступників до магістратури зі спеціальностей “Право” та “Міжнародне право” до закладів вищої освіти України відповідно до програм, затверджених МОН України.

Заняття будуть проходити на базі Національного університету “Одеська морська академія” у зручний час, у другій половині дня – в період з 5 березня  по 31 травня 2018 року.

Запис на курси починається з 26 лютого 2018 р. Кількість місць на курсах обмежена

Для запису на курси з підготовки до єдиного фахового випробування звертатися до Центру довузівської підготовки Національного університету “Одеська морська академія” за адресою: м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, навчальний корпус № 7, каб. 201.
Контактний телефон: (048)7280688.

Курси включають інтерактивні заняття за  Програмами, затвердженими МОН  (див. https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2018-zatverdzheno-vsi-programi-za-yakimi-skladatimut-testi-dlya-vstupnikiv-na-magistraturu-z-prava-ta-mizhnarodnogo-prava)

Тестові завдання іспиту з іноземної мови у 2018 році  складені відповідно до Програм ЗНО з іноземних мов для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН від 03 лютого 2016 року № 77, з урахуванням у 2018 році того, що єдиний вступний іспит на магістратуру з «Права» та «Міжнародного права» з іноземної мови не матиме частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».

Окрім іспиту з іноземної мови вступники на магістратуру з «Права» та «Міжнародного права» також повинні будуть скласти єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей. Це передбачено Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році.

Тестові завдання блоку Загальних навчальних правничих компетентностей укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 8 квітня 2016 року № 409.

Тести міститимуть розділи для оцінювання критичного, аналітичного та логічного мислення.

Програма другого блоку  єдиного фахового випробування (тесту з восьми базових правничих дисциплін) включає:

– конституційне право України,

– адміністративне право України,

– цивільне право України,

– цивільне процесуальне право України,

– кримінальне право України,

– кримінальне процесуальне право України,

– міжнародне публічне право,

– міжнародний захист прав людини.