14 лютого в НУ «ОМА» відбувся День Святого Валентина. Курсанти були глядачами романтичного концерту, взяли участь у динамічному флешмобі та стали учасниками батла «Інь і Янь». Збірні команди 1 курсу факультету права і менеджменту та судноводійного факультету доводили, хто краще. Команда хлопців по-джентельменскі поступилася перемогою дівочій команді «Леді». Також відбувся у рамках святкового дня Квіз, у якому вяли участь команди від факультету морського права і менеджменту, судномеханічного факультету і факультету автоматики. Дебютувала з перемогою команда від факультету автоматики “Валентина і її Валентини” на чолі з їх чарівним викладачем. Почесне друге місце посіла збірна команда “Дружба”, а третє місце закріпилося за командою судномеханічного факультету “Болти” під егідою капітана 3 рангу Корнілова С. В.