15–16 листопада 2019 року Національний університет «Одеська морська академія» взяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2019» та виставці закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», які проводяться щорічно у м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».

На відкритті заходу були присутні: В.Г. Кремень – президент Національної академії педагогічних наук України, президент Товариства «Знання» України; К.М. Левківський – заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України; Алікс де Гассар – Аташе з університетських і наукових зв’язків Посольства Франції в Україні; C.Б. Бєліков, ректор Національного університету «Запорізька політехніка», доктор тухнічних наук, професор та інші.

Усі бажаючі, в тому числі майбутні абітурієнти та їхні батьки, мали можливість отримати всю необхідну інформацію щодо особливостей вступу до вищих навчальних закладів в Україні й за кордоном.

Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей програмою виставки було передбачено проведення семінарів та «круглих столів» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм та програм обміну студентами і учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

Національний університет «Одеська морська академія» був нагороджений гран-прі у номінації «Інновації в підвищенні якості освіти» та отримав почесне звання «Лідер інновацій в освіті».