Ava14 грудня в Національному університеті “Одеська морська академія” відбулась Наукова-технічна конференція молодих дослідників “Суднові енергетичні установки: експлуатація та ремонт”.

Тематика конференції була наступною:

• Секція 1. Суднові енергетичні установки і системи, керівник — д.т.н., професор Половинка Е.М.;

• Секція 2. Експлуатація і ремонт СЕУ, керівник — д.т.н., професор Голіков В.А.;

• Секція 3. Позасекційні доповіді — д.ф-м.н., професор Козицький С.В.;

Конференція відкрилась пленарним засіданням, на якому була представлена доповідь ректора НУ ”ОMA”, д.т.н., професора Міюсова М.В., на тему ”Система морської освіти та підготовки в Україні та працевлаштування моряків”. А також, завідувач відділу аспірантури і докторантури НУ ”ОMA” Волков О.М. презентував доповідь ”Стан та перспективи підготовки докторів філософії у Національному університеті “Одеська морська академія”.

Результати роботи конференції були підведені на заключному засіданні, де виступив декан судномеханічного факультету, к.т.н., професор Колегаєв М.О. а також керівники секцій. Було прийнято рішення про видання окремим збірником найкращих доповідей.