Ava14 грудня у рамках реалізації програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) відбувся візит експертів Альянсу до Інституту військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія».

До складу іноземної делегації увійшли Маріуш Соліс, директор програми DEEP в Україні, Боян Меднікаров, капітан 1 рангу, начальник Академії ВМС Болгарії (м.Варна), Маріуш Мієжковський, капітан 1 рангу, заступник начальника Академії ВМС Республіки Польща ( м. Гдиня) та підполковник Роландас Кишкис, радник з питань розвитку сержантського складу Офісу зв’язку НАТО в Україні.

Під час візиту були проаналізовані здобутки за 2017 рік та обговорені перспективні напрями співпраці Інституту в рамках даної програми на 2018 рік.