17 червня в рамках проекту програми Еразмус + «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів” було проведено другу частину он-лайн тренінгу, присвяченого визнанню академічних кваліфікацій. Модератором заходу був національний координатор проекту Вадим Захарченко, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Одеська морська академія». У тренінгу взяли участь представники українських закладів вищої освіти та закладів-партнерів з Естонії, Польщі та Португалії, а також представники  Національного агентства кваліфікацій.

Під час другої частини тренінгу представники українських закладів вищої освіти були розподілені на п’ять робочих груп, в кожній з яких було представлено презентації одного із закладів, присвячені питанням визнання іноземних академічних кваліфікацій. Зазначені презентації обговорювались представниками інших закладів та європейськими експертами. На пленарному засіданні були обговорені проблемні питання визнання іноземних академічних кваліфікацій українськими закладами вищої освіти.

В рамках заходу з доповідями виступили представники Національного університету «Одеська морська академія» Тетяна Тарасенко, Іван Берестовой, Максим Левинський та Василь Желясков. Координувала підготовку доповідей Дана Парменова.

Активну участь у заході також взяли Максим Кулаков, Ольга Петриченко, Аліна Задерей, Олександра Супрун, Валентин Чимшир, Ірина Смирнова, Олександр Даниленко і Наталія Биковець.