Img 826517 червня в Одеському морехідному фаховому коледжі морського та рибопромислового флоту ім. Олексія Соляника відбулась зустріч з представниками Національного університету “Одеська морська академія”. Під час зустрічі курсанти мали нагоду отримати вичерпну інформацію щодо вступу до НУ “ОМА” після закінчення коледжу. Захід проводили: Ворохобін І.І., директор Навчально-наукового інституту морських перевезень і технологій, Кардаш В.П., заступник директора з навчальної роботи та практики Навчально-наукового інституту інженерії, Будашко В.В., директор Навчально-наукового інституту автоматики та електромеханіки, Мазур О.М., начальник відділу реклами та звязків з громадськістю, Петриченко О.О., заступник відповідального секретаря приймальної комісії.

Сподіваємось, зустріч була плідною та ми зустрінемо випускників Одеського морехідного фахового коледжу морського та рибопромислового флоту ім. Олексія Соляника у наших лавах.