З 29 квітня по 11 жовтня 2019 р. співробітники Національного університету «Одеська морська академія» проходили стажування у Військово-морській академії ім. М. Вапсарова (м. Варна, Республіка Болгарія).

Основна мета стажування – розвиток компетенцій академічних, науково-дослідних та управлінських кадрів у галузі морської освіти та навчальних інновацій, міжнародних проектів та досліджень, а також зміцнення співпраці між європейськими та українськими морськими навчальними закладами та їх персоналом.

Програма складалася з двох модулів. Об’єм першого модуля – 120 академічних годин, другого – 60 академічних годин. Усього в програмі – 180 академічних годин. Тривалість першого модуля – 2 місяці, другого – 1 місяць.

Під час стажування проведено зустріч з керівництвом закладу, на якій обговорювалися питання щодо: системи вищої освіти в Болгарії та Україні, новітнього та інноваційного викладання; системи вищої освіти у Європі та системи підтвердження кваліфікації осіб плавскладу в Болгарії та Україні.

Стажування проходили:

Ворохобін І.І. – декан ФМПтаТ, к.т.н., доцент;

Бурмака І.О. – завідувач кафедри управління судном, к.т.н., доцент;

Астайкін Д.В. – заступник декана СВФ, к.т.н.;

Гайченя О.В. – заступник декана СВФ, к.т.н., доцент;

Даниленко Д.В. – заступник декана СМФ;

Бондаренко А.В. – заступник декана ФА, к.т.н.;

Чимшир В.І. – директор Дунайського інституту НУ «ОМА», д.т.н., доцент;

Даниленко О.Б. – завідувач кафедри навігації та управління судном ДІ НУ «ОМА», к.п.н., доцент;

Желясков В.Я. – завідувач кафедри гуманітарних дисциплін ДІ НУ «ОМА», к.п.н., доцент.