18 жовтня 12 курсантів Національного університету «Одеська морська академія» та його структурних підрозділів стали переможцями конкурсу «Морська справа 2019»: Машкова І.В. – НУ «ОМА», Умніков М.О. – НУ «ОМА», Курпек С.М. – ДІ НУ «ОМА», Капацина І.І. – ДІ НУ «ОМА», Черногор О.В. – ДІ НУ «ОМА», Болгаров А.Ю. – ДІ НУ «ОМА», Глинєв М.М. – АМІ НУ «ОМА», Ратушна О.А. – АМІ НУ “ОМА”, Лареєв Р.А. – МУ ім. Маринеско НУ «ОМА», Кузьменков О.В. – МУ ім. Маринеско НУ «ОМА», Цердин І.В. – МУ ім. Маринеско НУ «ОМА», Петров А.В. – Інститут ВМС НУ «ОМА», Бадюл А.С. – Інститут ВМС НУ «ОМА».  У столичному Державному університеті інфраструктури та технологій були підведені підсумки Всеукраїнського освітнього конкурсу, за якими 30 переможців були нагороджені дипломами та поїздкою в Нідерланди. З 5 по 8 листопада вони відвідають Роттердам і провідну виставку морських технологій Europort 2019. Також курсантів очікує візит у один з найбільших портів Європи; зустріч з представниками компанії EMO, що спеціалізується на перевезенні й перевалці сипучих вантажів; оглядові екскурсії по Амстердаму й Роттердаму.

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова вдруге реалізує проект для обдарованої та креативної молоді – студентів транспортних і морських спеціальностей. У конкурсі «Морська справа – 2019» було зареєструвано 1 500 студентів із 36 морських і транспортних вузів України, з яких увійшло до півфіналу 80 осіб.

Президент Фонду Борис Колесніков привітав з перемогою конкурсантів, які успішно пройшли два відбіркові тури та блискуче захистили свої розробки у фіналі «Морська справа – 2019».