Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 909-Е від 21 квітня 2021 року з 6 по 8 травня 2021 року включно в Національному університеті «Одеська морська академія» проводитиметься акредитаційна експертиза освітньої програми «Навігація, морська інженерія та безпека судноплавства» (ID у ЄДЕБО 23167) за третім рівнем вищої освіти (справа № 884/АС-21).

Експертиза проводитиметься експертною групою у складі:

Якуніна Ірина Леонідівна, кандидат технічних наук (Льотна академія Національного авіаційного університету) керівник експертної групи;

Дакі Олена Анатоліївна, доктор технічних наук, директор Дунайського інституту водного транспорту, професор кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті (Державний університет інфраструктури та технологій);

Щебликіна Олена Вікторівна (Український державний університет залізничного транспорту, здобувач вищої освіти)

Наказ Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Про призначення експертної групи» № 909-Е від 21 квітня 2021 року

Відомості про самооцінювання ОНП «Навігація, морська інженерія та безпека судноплавства»

Програма Online роботи експертної групи

В рамках ONLINE-візиту експертної групи запланована «Відкрита зустріч», до якої можуть долучитися всі бажаючі стейкхолдери освітньо-наукової програми «Навігація, морська інженерія та безпека судноплавства».

«Відкрита зустріч» відбудеться 7 травня 2021 року о 13:00 на базі платформи ZOOM за посиланням:

Пароль: 2021
Заздалегідь вдячні за Вашу участь у зустрічі!

Робоча (проєктна) група освітньо-наукової програми.