30 квітня до Інституту Військово-Морських Сил НУ “ОМА”, згідно плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України,  з дружнім візитом прибули представники Королівських Військово-Морських Сил Канади.
Зустріч проведено за участі керівництва Інституту ВМС, представників Командування ВМС ЗС України та інструкторів Королівських ВМС Канади.
Метою візиту до військового ВНЗ стало підтримання військового діалогу, ознайомлення канадської делегації з навчально-матеріальною базою, огляд навігаційних тренажерів NT PRO 500 та навігаційно-тактичних тренажерів Dangerous Waters, ознайомлення з навчальним процесом Інституту ВМС та обговорення пріоритетних напрямів двостороннього військового співробітництва.
Також у рамках візиту було обговорено можливі напрями та подальші спільні дії з підготовки військовослужбовців Інституту ВМС за участю представників навчально- тренувальної операції ”Unifier“.
Курс ”Unifier“ розрахований на удосконалення професійних знать та практичних навичок у вивченні та відпрацюванні елементів тактичного маневрування і проведення навігаційних розрахунків під час виконання завдань у складі багатонаціональних тактичних груп за стандартами НАТО, проведення занять з радіообміну, вивчення сигналів тактичного маневрування та передачі між кораблями тощо.