24 квітня до Національного університету “Одеська морська академія” відбувся візит представників Всесвітнього банку (World Bank) з метою зустрічі з ректором, викладачами, аспірантами, завідуючими кафедр, кураторами практик і деканами факультетів стосовно розгляду питання оптимізації міської та морської логістики, можливості спільних проектів, залучення курсантів до пошуку інформації з особливостей логістики і транспорту нашого міста.

Всесвітній банк – міжнародна фінансова організація, яка створена з метою організації фінансової та технічної допомоги країнам, що розвиваються. Організація надає кредити країнам, здійснює фінансову підтримку в формі грантів. Метою грантів є сприяння розробки проектів шляхом стимулювання нововведень, співпраці між організаціями та участі місцевих зацікавлених сторін у роботі над проектами. Діяльність Всесвітнього банку спрямована також на подання аналітичних і консультаційних послуг.