10 жовтня відбувся візит представників компанії DEME Group (Belgium) до Національного університету «Одеська морська академія» з метою зустрічі з керівництвом НУ «ОМА» та знайомством з університетом, його матеріально-технічною базою. Гостям була проведена ознайомча екскурсія новітньою тренажерною базою НУ «ОМА».

DEME Group є світовим лідером у вузькоспеціалізованих галузях днопоглиблювальних робіт, суднобудування і відновлення навколишнього середовища. Компанія може спиратися на більш ніж 140-річний досвід і знання та підтримує новаторський підхід протягом усієї своєї історії, будучи лідером в інноваціях і нових технологіях.

Незважаючи на те, що діяльність DEME була пов’язана з основним бізнесом у галузі днопоглиблювальних робіт, сьогоднішня діяльність включає днопоглиблювальні роботи, меліорацію, гідротехнічні споруди, послуги для морських нафтогазових і поновлюваних джерел енергії, а також екологічні роботи.

Мета DEME – прагнути сталого майбутнього, пропонуючи вирішення глобальних світових проблем: підвищення рівня моря, зміни клімату, переходу до поновлюваних джерел енергії, забруднення річок і грунту, зростання населення і дефіцит природних ресурсів.

DEME працює у всіх морях і континентах світу – більш ніж 90 країнах світу. DEME має 5200 висококваліфікованих фахівців по всьому світу. Завдяки універсальному флоту з більш ніж 100 основних суден, забезпеченому широким спектром допоміжного обладнання, DEME може запропонувати рішення навіть для самих складних проектів.