XXVIII обласні студентські ігри 2019-2020 навчального року розпочались шаховим турніром у 2-й групі ВНЗ Одеси, де брала участь команда з шахів Національного університету «Одеська морська академія». Змагання відбулись в шаховому клубі НУ «ОМА», у якому наші курсанти виграли перше місце і здобули право виступати серед кращих студентських шахових команд Одещини. Підготував команду старший викладач кафедри ФВіС Дмитро Соколов.

До складу команди-переможця увійшли: Литвин Софія – факультет автоматики; Горобець Вікторія – факультет електромеханіки та радіоелектроніки; Чередниченко Марія – факультет морського права і менеджменту; Іванов Микола – судномеханічний факультет;  Тишковець Віолета, Цинцадзе Руслан, Корякін Артем, Волков Андрій – судноводійний факультет.