12 червня Національний університет «Oдеська морська академія» відвідав Георгис Моніодіс, представник компанії Prime Marine Tanker Management з метою зустрічі з керівництвом університету, під час якої відбулися переговори про можливість започаткування кадетської програми з послідуючим працевлаштуванням випускників університету та подальші перспективи розвитку співпраці.

Prime Marine Tanker Management заснована в Афінах (Греція), заслужила репутацію в міжнародній галузі судноплавства за експлуатацію та підтримку флоту високими стандартами продуктивності, надійності та безпеки. Флот компанії налічує понад 30 нафтових та хімічних танкерів. Prime Marine Tanker Management надає комплексні послуги управління, включаючи технічний нагляд, ремонт, технічне обслуговування, перевірку, безпеку та якість, працевлаштування та навчання.

1s