21 грудня 2021 року за сприяння юридичної фірми «АНК» в Національному університеті «Одеська морська академія» відбулися зустрічі керівництва НУ «ОМА» та здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту морського права та менеджменту НУ «ОМА» з заступником директора Морської антикорупційної ініціативи (Maritime Antі-Corruption Network, MACN) паном Вівеком Меноном та представниками «АНК» панами Олександром Кифаком та Артемом Волковим.

У ході таких зустрічей з паном В. Меноном та керуючим партнером юридичної фірми «АНК» паном О. Кифаком були обговорені актуальні питання взаємодії країн світу у протидії корупції в морській сфері, розвитку мережі юридичних представництв MACN, підвищення протидії корупційним проявам в Україні.

Доповідь про діяльність MACN у світі, та, зокрема, в Україні, викликала живу зацікавленість та вирій питань майбутніх морських юристів та управлінців морською сферою, що відмітили всі правники-учасники зустрічі.

НУ «ОМА» сподівається на подальшу співпрацю з MACN та її офіційним представником в Україні – юридичною фірмою «АНК» у місії ефективної протидії корупції в морській сфері заради піднесення у світі іміджу України як морської держави.