30 грудня відбулось урочисте вручення дипломів курсантам-випускникам Національного університету “Одеська морська академія”. Цей день є одним з найбільш пам’ятних подій курсантського життя. Відтепер, перед випускниками університету відкриються широкі простори морів та океанів, а вручені дипломи дають право почати свій трудовий шлях на флоті та займати командні посади у відповідних галузях морської індустрії.

Нехай цей морозний передноворічний день стане для випускників яскравою віхою на їхньому довгому шляху на океанських просторах та яскравою позначкою місця, куди необхідно повертатися для підвищення свого освітнього рівня.

Національний університет “Одеська морська академія”, ректор НУ «ОМА» М.В. Міюсов та директори навчально-наукових інститутів щиро вітають випускників та бажають надалі підтримувати високі стандарти професіоналізму та впевнено відстоювати лідерські позиції на суднах світового торговельного флоту!