20-21 січня в басейні Національного університету “Одеська морська академія” були проведені змагання на першість НУ “ОМА” з водного міні-поло. У змаганнях взяли участь дві команди факультету судноводіння, одна команда судномеханічного факультету та ще три команди міста Одеси, які виступали поза конкурсом. Серед команд факультетів університету місця розподілилися таким чином: на першому місці – перша команда факультету судноводіння, на другому – судномеханічного факультету, на третьому – друга команда судноводійного факультету. Ці змагання є етапом підготовки команди ватерполістів НУ “ОМА” до змагань на кубок Федерації водного поло, які відбудуться у кінці лютого на великій воді ватерпольного поля в басейні НУ “ОМА”.