У середу, 9 серпня, у стінах Національного університету «Одеська морська академія» відбулася зустріч із абітурієнтами Університету. Захід для майбутніх курсантів пройшов в актовій залі, де виступали: ректор Університету проф. Міюсов Михайло Валентинович, перший проректор Шемякін Олександр Миколайович, заступник директора Навчально-наукового інституту навігації Астайкін Дмитро Вадимович, заступник директора Навчально-наукового інституту інженерії Даниленко Дмитро Віталійович, Директор Навчально-наукового інституту автоматики та електромеханіки Будашко Віталій Віталійович, заступник директора Навчально-наукового інституту морського права і менеджменту Кучер Інга Сергіївна, заступник начальника організаційно-стройового відділу Фролов Володимир Анатолійович та представники приймальної комісії.