30 березня в Національному університеті «Одеська морська академія» відбулась зустріч керівництва НУ «ОМА» з представниками Варненського технічного університету. Мета заходу полягала у зустрічі з ректором НУ «ОМА» Михайлом Міюсовим та обговоренні подальшої співпраці та можливості підписання двосторонньої угоди. Було запропоновано впровадити спільний розвиток бакалаврської, магістерської та докторської програм з навігації, а також співпрацювати у галузі наукових досліджень. До складу делегації увійшли: Кіріл Кіров – доцент, проректор з адміністративних питань ВТУ, Доніка Сотірова – представник маркетингового відділу ВТУ. Після проведення зустрічі гостям була проведена екскурсія. Представники ВТУ мали нагоду оглянути сучасну матеріально-технічну базу та новітні морські тренажери НУ “ОМА”.