Щодо акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми (ОПП) Автоматизоване управління судновими енергетичними установками першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 579-Е від 16 березня 2021 року погоджено програму Online роботи експертної групи у складі: Пономарьова Олена Анатоліївна, к.т.н. (Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури) – керівник експертної групи; Васілевський Олександр Миколайович, д.т.н. (Винницький національний технічний університет); Снагощенко Діана Михайлівна (Криворізький національний університет), здобувач вищої освіти.

Наказ Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Про призначення експертної групи» № 579-Е від 16 березня 2021 року.

Відомості про самооцінювання ООП.

Програма Online роботи експертної групи.

В рамках ONLINE-візиту експертної групи запланована «Відкрита зустріч», до якої можуть долучитися всі бажаючі стейкхолдери освітньо-професійної програми «Автоматизоване управління судновими енергетичними установками»
«Відкрита зустріч» відбудеться 1 квітня 2021 року о 16:00 на базі платформи ZOOM за посиланням:

Пароль: 2021

Заздалегідь вдячні за Вашу участь у зустрічі!

Робоча (проектна) група освітньо-професійної програми “Автоматизоване управління судновими енергетичними установками”.