19 квітня в Національному університеті “Одеська морська академія” відбулась зустріч представників Міжнародної морської організації (IMO), Морського інституту Великобританії (NI) та Інституту морської техніки, науки та технологій (Великобританія) (IMarEST). Зі вступним словом виступив ректор НУ “ОМА” Михайло Міюсов та зазначив, що представники університету щорічно беруть участь у заходах даних організацій.

Старший заступник директора Міжнародної морської організації (IMO) Хіроюкі Ямада виступив з презентацією про діяльність IMO, основними цілями якої є розробка міжнародних правил, що стосуються безпеки та охорони на морі, запобігання забрудненню і покращення морського судноплавства. Розповів про структуру ІМО і виступив з презентацією про «Бачення людського фактора, принципи і цілі» яка включає весь спектр людської діяльності здійснюваної суднами. Наголосив на важливості реалізації Конвенції ПДНВ (STCW Convention) і Міжнародного кодексу з управління безпекою (ISM Code), які є найбільш важливими питаннями щодо людського фактора.

Головний керуючий директор Морського інституту Великобританії (NI) Джон Ллойд, провів жваву дискусію з курсантами та наголосив на важливості підвищень професійного зростання і вдосконалення знань курсантів та їх підтримки після закінчення навчання.

Виконавчий директор Інституту морської техніки, науки і технологій (Великобританія) Пол Джеймс обговорив низку питань, що виникають у морській індустрії та можливості їх рішень. Курсанти активно брали участь у дискусії з гостями університету