19 листопада Національний університет “Одеська морська академія” відвідав новий голова одеського офісу  компанії Nordic Hamburg Group – Анкуш Гоур з метою зустрічі з керівництвом університету, знайомством з ректором та обговоренням подальшої співпраці. Представники компанії мали нагоду оглянути сучасну матеріально-технічну базу університету, новітні морські тренажери НУ “ОМА”.

Завдяки широкому спектру послуг, Nordic Hamburg Group виступає як динамічний партнер для клієнтів у галузі морського судноплавства. Її головною метою є реалізація успішних суднобудівних і суднобудівних проектів з використанням великого досвіду, практичних знань і відмінної мережі партнерів, у тому числі всесвітньо відомих суднобудівних заводів, фрахтовальників, інвесторів і банків. Компанія успішно зарекомендувала себе на світовому ринку та керує кожним етапом проекту з технічного та комерційного розвитку, контактів з верфями та переговорів щодо контрактів, включаючи фінансування, управління проектами та нагляд за етапом будівництва.

Nordic Hamburg надає своїм клієнтам повний спектр послуг, пов’язаних з управлінням суднами  (управління та моніторинг всіх технічних, експлуатаційних та комерційних аспектів судноплавства, включаючи комплексне управління екіпажем).