20-21 листопада 2020 р. Національний університет «Одеська морська академія» взяв участь у Міжнародній спеціалізованій онлайн-виставці «Освіта та кар’єра – virtual fair». Організувало та проводило захід  Товариство «Знання» України за підтримки та участі Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Метою виставки була презентація вітчизняних та закордонних навчальних закладів, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами в галузі освіти та працевлаштування молоді, проведення семінарів, круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти.

Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх проектів. У абітурієнтів була можливість ознайомитися з особливостями вступу до навчальних закладів, вибору майбутньої професії, бакалаврських та магістерських програм, підготовчих університетських курсів і дізнатися про специфіку здобуття освіти в Україні та за кордоном.

Національний університет «Одеська морська академія» за результатами експертного оцінювання представлених на конкурсі робіт учасників виставки, проведеного Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, правлінням Товариства «Знання» України, дирекцією Центру «Виставки, презентації» був відзначений за високі показники відповідною нагородою: гран-прі у номінації «Розвиток матеріально-технічної бази закладу освіти» та  Почесним званням «Лідер вищої освіти України. У виставці взяли участь представники НУ «ОМА»: ректор університету – проф. Міюсов М.В., начальник відділу реклами та зв’язків з громадськістю – к.т.н., Мазур О.М. та інші співробітники відділу, секретар приймальної комісії – Козаченко О.Ю., курсант ННІМПтаТ – Федорук Ю.В., курсант ННІАтаЕ – Червоний Д.М., аспірант НУ «ОМА» Унгаров Д.В.

Виставка «Освіта та кар’єра – virtual fair» надала можливість усім закладам освіти продемонструвати свої здобутки, а відвідувачам – дізнатись багато корисної інформації та визначитись з майбутньою професією. Зустріч професіоналів з провідних вишів, пошук ефективних шляхів підвищення якості освіти, обмін досвідом, інноваційними ідеями, прогресивними педагогічними технологіями сприяють успішному реформуванню національної системи освіти та її вдосконаленню.