3 жовтня 2017 року в приміщенні Англійського клубу відбулися звітно-виборчі збори членів Одеського відділення Лондонського Інституту морської техніки, науки і технології в Україні. Протягом звітного періоду на засіданнях комітету відділення обговорювалися наступні питання:

• прийняття в члени Одеського відділення Інституту морської техніки, науки і технології;

• інформація про заходи і засіданнях IMarEST;

• робота молодих морських фахівців;

• робота Англійського клубу і бібліотеки;

• теми, програми та результати конференцій і семінарів;

• фінанси відділення за 2016/2017 рр..;

• фінансові витрати, пов’язані з проведенням конференцій.

У звітному 2016-2017 рр. члени Одеського відділення IMarEST в Україні взяли участь в організації, проведенні конференцій та інших заходах, які були присвячені науковим роботам інженерних факультетів Національного університету “Одеська морська академія” та інших установ:

З 4 по 6 жовтня в Національному університеті «Одеська морська академія» відбулася чергова конференція з гідрографії «HYPACK 2016» за підтримки ДП «Держгідрографія».

З 25 по 27 жовтня 2016 р. в Афінах (Греція) відбулась конференція з використання тренажерного обладнання компанії Kongsberg Maritime “Kongsberg Simulator User Conference 2016” на тему “The Role of Human Factors in Simulation and Training”.

З 26 по 28 жовтня 2016 р. на базі В’єтнамського морського університету (ВМУ) у місті Хайфон, Соціалістична республіка В’єтнам (СРВ), проходила 17 Щорічна Ассамблея Міжнародної асоціації морських університетів.

29-30 листопада 2016 року факультет електромеханіки та радіоелектроніки НУ “ОМА” провів шосту щорічну науково-теоретичну конференцію “Актуальні питання суднової електротехніки та радіотехніки”.

30 січня по 3 лютого у штаб-квартирі Міжнародної морської організації (ІМО, Лондон, Велика Британія) відбулась четверта сесія Підкомітету з людського фактору, підготовки та несення вахти(Підкомітет).

23-24 березня 2017 р. в НУ “ОМА” відбулась Міжнародна науково-технічна конференція “Річковий та морський флот: експлуатація і ремонт” з метою обміну досвідом та результатами наукових розробок і для підвищення рівня підготовки дисертаційних робіт.

19 квітня 2017 р. в НУ “ОМА” відбулась зустріч представників Міжнародної морської організації (IMO), Морського інституту Великобританії (NI) та Інституту морської техніки, науки та технологій (Великобританія) (IMarEST).

20-21 квітня 2017 р. відбувся V Міжнародний форум з освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків. Організаторами форуму виступили Національний університет “Одеська морська академія” та виставковий центр “Одеський дім”.

4-го травня 2017 р. у залі вченої ради Національного університету «Одеська морська академія» відбулися збори членів Асоціації «Регіональний центр компетенцій круїзного туризму Чорноморського регіону «Круїз Блек Сі».

30-31 травня 2017 р. на базі лабораторії електромеханічних систем кафедри суднової електромеханіки та електротехніки НУ “ОМА”, cпільно з КСК-Автоматизація, відбувся технічний семінар з нового мікроконтролерного обладнання і відповідного програмного забезпечення фірми Mitsubishi Electric (логічний контролер, що програмується, серії IQR і перетворювач частоти серії FR-A800).

З 7 по 16 червня 2017 р. у штаб-квартирі Міжнародної морської організації (ІМО) в Лондоні проходила 98-а сесія Комітету з безпеки на морі (MSC).

13-14 червня 2017 р. на базі Варшавського університету наук про життя (Республіка Польща) відбулося засідання Координаційного комітету Темпус-проекту “Рамка кваліфікацій у галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів”.

19 вересня 2017 р. в НУ “ОМА” відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми застосування новітніх IT-технологій для управління пропульсивною установкою в рамках розвитку автоматизованого судна”, який був організований разом з Національним морським дослідницьким університетом (Японія, National Maritime Research Institute).

З 20 по 21 вересня 2017 р. на базі НУ “ОМА” під егідою Міжнародної асоціації морських лекторів, за підтримки Інституту морської техніки, науки й технологій та Профсоюзу робітників морського транспорту України відбулась ХІІІ Міжнародна конференція з тренажерів машинного відділення.

З 26 по 28 вересня 2017 р. У Гаазі (Схевенінген), Нідерланди, відбулась конференція з використання тренажерного обладнання компанії KONGSBERG Digital “Kongsberg Simulator User Conference 2017” на тему “Digital Solutions Connecting People & Technology”.

Комітет Одеського відділення IMarEST запрошує курсантів 2-го і старшого курсів інженерних спеціальностей, а також молодих фахівців морської науки і техніки України вступати у члени Лондонського Інституту.