Dscn959

13 вересня відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння з наукового співробітництва між НУ «ОМА» та Морською академією Харлінген. Академічне співробітництво сприятиме подальшій співпраці в галузі освіти та досліджень та культурному взаєморозумінню.

На зустрічі були присутні М.В. Міюсов, ректор НУ “ОМА” та Хаійє Аренд Леендерт Мінтьєс, директор Морської академії Харлінген, Йорн Джозеф Бол  (M.A.), голова проектного відділу Морської академії Харлінген.

Метою цього Меморандуму про взаєморозуміння є розробка і створення програми навчання інструкторів “Train the Trainer” з навігації, по р. Дніпро, за допромогою якого учасники отримують навички та вміння навчати шкіперів управляти сучасними суднами внутрішнього водного транспорту відповідно до євпропейських практик, як це передбачено новою директивою ЄС 2017/2397/ЄС про визнання професійної кваліфікації в галузі внутрішнього судноплавства; зміцнення зв’язків між сторонами та сприяння науковому співробітництву та подальшому розумінню культури обох зацікавлених країн.

Також, підписання даного Меморандуму надає можливість заохочувати та шукати перспективи та можливості проводити обмінні візити студентів та науково-педагогічних працівників на базі розробки спільних навчальних програм як основи для таких візитів. Меморандум сприяє також можливості наукової співпраці, участі в конференціях, сипмозіумах та обміну дослідницькими матеріалами, публікаціями та інформацією.

Наприкінці зустрічі гостям було проведено огляд корпусами університету та тренажерною базою.